Susisiekite  
SERVISAS   + 370 37 206313
Neprisijungęs ( Prisijungti )  

UAB “Elpama“ siūlo įmonės patalpose, tinkamose vietose pastatyti nuosavybės teise Elpamai priklausančius automatinius karštų gėrimų pardavimo automatus su monetų priėmimo ir grąžos mechanizmu. Siūlomi kavos gėrimų  aparatai gamina tokius gėrimus kaip juoda kava, espresso kava, balinta kava, kava late, kapučino kava, kapučino kava su šokoladu, šokoladinis gėrimas, šokoladinis gėrimas su pienu, sultinys ir/arba arbata. Kavos gėrimams naudojamos Pelican Rouge NOIR (premium kokybės) kavos pupelės (2018 metų Auksinio medalio laimėtojai), kurios suteikia gėrimams ypatingą skonį ir ilgai išliekančią gerą nuotaiką.

Elpama atlieka:

Pilną kavos aparatų priežiūros paslaugą, kuri apima ne tik kavos aparatų užpildymą, bet ir jų vidaus bei išorės švaros užtikrinimą. Techninio skyriaus darbuotojai reguliariai, atsižvelgiant į automato naudojimą, atlieka kavos aparato priežiūros darbus, keičia filtrus, vandens kaitintuvus, išvalo produktus indus ir kt., naudodami specialius maisto produktų automatams skirtus valiklius.

Pagrindinė įmonės veikla - kavos ir užkandžių automatinių aparatų montavimas, pardavimas bei nuoma. Tiekia Italijos koncernų „Bianchi“ ir „Saeco Professional“ įrangą, platina Olandijos gamintojo „ICS“ ir Pelican Rouge produkciją, parduoda, programuoja bei remontuoja firmos „NRI“ bei „Coges" pinigų mechanizmus.

Įmonės partneriai: UAB „Nestle Baltics“, UAB „Paulig Coffee Lietuva“, kavos ir kitų produktų gamintojas „ICS“, Pelican Rouge, kavos aparatų gamintojais „Banchi vending group“ ir “Saeco Professional“, monetinių mechanizmų gamintojas „NRI“ ir „Coges".

UAB „Elpama“ dirba su tokiais klientais kaip UAB „Makveža“, VĮ „Regitra“, VŠĮ „Santariškių klinikos“, LR Užsienio reikalų ministerija, LR krašto apsaugos ministerija, VĮ „Lietuvos oro uostai"  SBA Baldų Kompanija ir kt.

Nemokamos klientų aptarnavimo linijos (8~800) 014 13 pagalba iškilusios problemos sprendžiamos operatyviai.

Šiuo metu įmonėje dirba 24 darbuotojai.