Pirkinių krepšelis

0

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias

Grįžti į parduotuvę

Nuolaidos

Reguliariems klientams taikome nuolaidas priklausomai nuo užsakomo kiekio. Turite kavos aparatą darbovietėje ir siekiate kad jis visada būtų užpildytas geriausios kokybės produktais? Susisiekite su mumis ir atsižvelgę į jūsų poreikius mes pasiūlysime atitinkamą nuolaidą kavai bei kitiems produktams.

Kavos aparatai

Norite savo darbovietėje turėti automatinį kavo aparatą? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Jums tereikia parašyti mums elektroninį laišką arba paskambinti bendruoju numeriu ir mes nukreipsime jus pas mūsų vadybininką, kuris išsiaiškins jūsų situaciją ir aptars su jumis sąlygas.

Žiūrėti kavos aparatus

Aparato nuoma

Tiems kurie nori įmonėje turimą aparatą prižiūrėti patys mes siūlome įvairių kavos aparatų nuomą bei savo produktus aparatui užpildyti. Dėl aparato nuomos taip pat reikėtų susisiekti su mūsų vadybininku elektroniniu paštu arba bendruoju telefonu.

Degustacija

Klientai sako, kad mūsų aparatuose naudojama kava skanesnė. Norite nuspręsti patys? Parašykite mums užklausą per puslapio apačioje randamą kontaktų skiltį dėl kavos pupelių degustacijos bei paminėkite savo įmonės pavadinimą. Jūsų įvertinimui atsiųsime nemokamų kavos pupelių mėginių.